Jak połączyć coś słodkiego i niespodziewanego?

Produkty marki Kinder są chyba najbardziej popularne na rynku słodyczy, spośród produktów dedykowanych przede wszystkim dla młodszych smakoszy. Przemawiają za nimi zawsze świeży, wysokiej jakości smak, bez wyczuwalnych poprawiaczy smaku czy sztucznych aromatów. Marka zdążyła się już upowszechnić w świadomości wielu osób, ponieważ niedawno obchodziła ona swoje 50 już urodziny, dlatego znają ją i dzisiejsze dzieci i pokolenie 30-latków i ci, którzy wchodzą już w wiek emerytalny.

Czekoladowe jajko z niespodzianką

Najmłodsi bardzo lubią małą przekąskę o nazwie Kinder Niespodzianka. Jest to czekoladowe jajko. W środku jest ono puste, tak że z czekolady wykonana jest jedynie skorupka, za to w środku znajduje się zabawka zawarta w dodatkowym, plastikowym jajeczku. Dla dzieci jest to duża niespodzianka i ciekawość co tym razem będzie w środku – zabawka z limitowanej serii, czy inna, będąca w całości, czy do złożenia. Jednak czekoladowe jajko to nie wszystko, co oferuje marka. Większość produktów jest rozpoznawalna nawet przez osoby, które po słodkości sięgają rzadko.

Pyszne propozycje marki

Smakosze mogą wybierać między innymi spośród czekoladowych batoników z różnym nadzieniem (orzechowym, mlecznym, mlecznym z orzeszkami) i w różnych polewach. Dostępna jest także seria przekąsek, które należy przechowywać w lodówce. Miłośnicy rzeczy jeszcze bardziej słodkich niż inne, będą zachwycone batonem z mlecznym nadzieniem wzbogaconym o odrobinę karmelu, z czekoladową polewą z kawałkami orzeszków.

Related posts

Leave a Comment